Andrzej Smółko, prezes CWS-boco, inicjator i przewodniczący Koalicji Bezpieczni w Pracy przeznaczył nagrodę w wysokości 8 tys. na Podopiecznego Fundacji Forani!

Andrzej Smółko, prezes CWS-boco, inicjator i przewodniczący Koalicji Bezpieczni w Pracy przeznaczył nagrodę w wysokości 8 tys. na Podopiecznego Fundacji Forani!

29 listopada 2017 r. na Zamku Królewskim odbyło się uroczyste wręczenie corocznej Nagrody Głównego Inspektora Pracy im. Haliny Krahelskiej oraz nagród w XXIV edycji konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”. Wzięli w niej udział przedstawiciele parlamentu, rządu, organów nadzoru i kontroli warunków pracy, środowisk naukowych, stowarzyszeń działających w ochronie pracy, związków zawodowych i organizacji pracodawców.

Nagroda im. Haliny Krahelskiej została ustanowiona w 1989 r. przez Głównego Inspektora Pracy za zasługi w zakresie ochrony pracy i ochrony zdrowia w środowisku pracy. Patronką Nagrody jest inspektor Halina Krahelska, działaczka, pisarka i publicystka, która w odrodzonej Rzeczypospolitej tworzyła podstawy funkcjonowania inspekcji pracy. Wśród laureatów nagrody są wybitni eksperci z zakresu prawa pracy, naukowcy, przedstawiciele organizacji związkowych i pracodawców, członkowie Rady Ochrony Pracy, posłowie.

Laureatem tegorocznej nagrody był Andrzej Smółko, prezes CWS-boco, inicjator i przewodniczący Koalicji Bezpieczni w Pracy, który całą nagrodę, kwotę 8 tys. zł przekazał na Podopiecznego Wojtka Zbirka, który zbiera na protezy. Jest nam niezwykle miło faktem, że Andrzej Smółko wybrał Podpieczonego naszej fundacji. Bardzo dziękujemy!

Więcej o wypadku Wojtka Zbirka pod linkiem: https://fundacjaforani.org/podopieczni/wojtek-zbirek/

 

 

Wpłać darowiznę