Wypadek i co dalej?

INFOLINIA

dla osób po wypadkach

komunikacyjnych
w domu
przy pracy
wszystkich innych

OGÓLNOPOLSKA | JEDYNA | BEZPŁATNA*

Skontaktuj się z nami!
Wspólnie zbudujemy Twój indywidualny plan działania po wypadku.
22 102 16 16
*Koszt za połączenie lokalne zgodny z taryfą operatora

Fundacja Forani uruchomiła pierwszą, ogólnopolską infolinię dla osób poszkodowanych w każdego rodzaju wypadkach: komunikacyjnych, w pracy, czy też w domu. Infolinia powypadkowa jest wsparciem informacyjnym. Pomagamy zdobyć pomoc w zakresie psychologicznym oraz prawnym.

Jeśli doświadczyłeś wypadku, czujesz się bezradny i potrzebujesz pomocy na etapie leczenia szpitalnego, rehabilitacji, czy powrotu do siebie, czekamy na Twój telefon. Odpowiemy na nurtujące Cię pytania, razem zbudujemy plan działania na następne tygodnie, w których będziemy dla Ciebie wsparciem.

Jeśli nie wiesz skąd wziąć pieniądze na rehabilitację po wypadku, jakie dokumenty należy gromadzić, damy Ci potrzebne wskazówki.

Jeśli borykasz się z problemami związanymi z psychiką, np. dręczą Cię nawracające sceny z wypadku lub odczuwasz inne psychiczne skutki wypadku, udzielimy Ci informacji, gdzie otrzymasz profesjonalną pomoc w tym zakresie.

W związku z dużą liczbą wypadków w pracy, podjęliśmy współpracę z Państwową Inspekcja Pracy. Konsultujemy z Inspekcją aspekty prawne i zawodowe osób, które uległy wypadkowi w pracy lub w drodze do pracy.

Państwowa Inspekcja Pracy

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw ObywatelskichWpłać darowiznę