Praca / Wolontariat

Anioła – Konsultant Infolinii

Chcesz zmieniać świat na lepszy dokonując pozytywnych zmian wokół siebie? Obudź w sobie Anioła i dołącz do Fundacji!

Główne zadania:

• udzielanie informacji osobom po wypadkach, kontaktującym się z naszą infolinią,
  • wspieranie osób poszkodowanych i ich bliskich w trudnym okresie życia,
  • kontaktowanie  się telefonicznie, mailowo oraz osobiście z osobami potrzebującymi pomocy,
  • udział w pracach rozbudowywania naszej bazy wiedzy i tworzenie nowych narzędzi oraz form wsparcia.

• świadomej potrzeby pomagania innym,
  • daru empatii i umiejętności słuchania,
  • odpowiedzialności, terminowości i dobrej organizacji pracy własnej,
  • swobodnego poruszania się w środowisku Windows oraz narzędzi MS Office,
  • mile widziane osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Oferujemy:

• profesjonalne szkolenia m. in. z zakresu obsługi bazy informacyjnej,  psychologicznego wsparcia osób  po wypadkach,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w zakresie wsparcia osób w trudnej sytuacji życiowej, elastyczne godziny pracy,
  • współpracę w ramach umowy cywilnej,
  • możliwość niesienia realnej pomocy podopiecznym fundacji.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w procesie rekrutacji oraz spełniających wymagania prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres: iwona.lis@fundacjaforani.org z dopiskiem „Anioł – Konsultant Infolinii”.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Dodatkowe informacje o Fundacji Forani znaleźć można na naszej stronie internetowej: www.fundacjaforani.org

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i umieszczenie w bazie danych Fundacja Forani moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesów i projektów rekrutacyjnych, realizowanych przez Fundację Forani obecnie oraz w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883). Jednocześnie potwierdzam, że poinformowano mnie o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych osobowych, do ich uzupełniania, uaktualniania oraz żądania usunięcia w każdym terminie.”

Specjalista/ka PR – Social Media

Główne zadania:

• zbudowanie i wdrożenie strategii komunikacji w kanałach społecznościowych m.in. prowadzenie fan page Fundacji Forani,
  • prowadzenie i moderowanie forum Fundacji,
  • prowadzenie i tworzenie contentu na stronie www. Fundacji,
  • kreowanie wizerunku Fundacji.

Od Kandydatów oczekujemy:

• pasji do komunikacji w social media’ch,
  • „lekkie pióro”, kreatywność, łatwość generowania koncepcji i ich wdrażania w życie.
  • zaangażowania i gotowości do doświadczania,
  • odpowiedzialności, terminowości i dobrej organizacji pracy własnej.

• umowę o wolontariat,
  • możliwość realizowania autorskich pomysłów,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w zakresie social media,
  • możliwość niesienia realnej pomocy podopiecznym Fundacji,
  • udział w realizacji interesujących projektów Fundacji,
  • referencje.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w procesie rekrutacji oraz spełniających wymagania prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres: iwonalis@fundacjaforani.org z dopiskiem „Anioł – Specjalista/ka PR – Social Media”.

Anioł – Wolontariusz do pomocy w projektach fundacji

PDF z ofertą

Podczas realizacji powierzonych działań poznasz na czym w praktyce polega praca w Fundacji i wesprzesz Fundację w realizacji prowadzonych projektów:

• „Wypadek i co dalej?”,
  • Zbiórki rzeczowej dla dzieci i dorosłych w trudnej sytuacji życiowej,
  • Prowadzenie zajęć z dziećmi podczas pikników fundacji,
  • Pomoc przy zbiórkach środków dla podopiecznych fundacji.

• odpowiedzialności, terminowości i dobrej organizacji pracy własnej,
  • swobodnego poruszania się w środowisku Windows oraz narzędzi MS Office.

Oferujemy:

• możliwość niesienia realnej pomocy podopiecznym fundacji,
  • profesjonalne szkolenia m. in. z zakresu psychologicznego wsparcia osobom  po wypadku, standardów wolontariatu.
  • udział w realizacji interesujących projektów fundacji.
  • zdobycie ciekawego doświadczenia.

Ruchem swoich skrzydeł daj wsparcie naszym podopiecznym i dołącz do naszego Zespołu! Jeśli chcesz zostać Aniołem – Wolontariuszem na adres: iwona.lis@fundacjaforani.org napisz do nas:

– Kim jesteś? Czym się zajmujesz? Jakie masz pasje? Czym jest dla Ciebie wolontariat? Czego oczekujesz od wolontariatu? Jakie jest Twoja motywacja do zostania Wolontariuszem w Fundacji Forani?

Anioł – Wolontariusza specjalista/ka IT

Główne zadania:

• zbudowanie, obsługa i utrzymanie sieci komputerowej – zapewnienie prawidłowego działania i dostępności powierzonych systemów teleinformatycznych,
  • zapewnienie wsparcia technicznego użytkownikom m.in. konfigurowanie kont użytkowników, instalacja systemów operacyjnych, instalacja pakietów office, podłączanie drukarek (WIFI),
  • konserwacja sprzętu,
  • opieka nad sprzętem komputerowym i urządzeniami peryferyjnymi pracującymi w środowisku sieciowym,

• pasji do technologii,
  • zaangażowania i gotowości do doświadczania,
  • odpowiedzialności, terminowości i dobrej organizacji pracy własnej.

• umowę o wolontariat,
  • możliwość realizowania autorskich pomysłów,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w zakresie wsparcia IT,
  • udział w realizacji interesujących projektów Fundacji,
  • referencje.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w procesie rekrutacji oraz spełniających wymagania prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres: iwonalis@fundacjaforani.org z dopiskiem „Anioł – Specjalista/ka IT”.