Spot promujący infolinię powypadkową

Spot promujący infolinię powypadkową

Każdego dnia w Polsce wypadkom przy pracy oraz drogowym ulega przeszło 300 osób. Wiele z nich w wyniku doznanych urazów pozostaje niepełnosprawnymi. Ludzie Ci zmagają się z ogromnym cierpieniem fizycznym i psychicznym. Nadal jednak pragną żyć aktywnie, pracować i spełniać swoje marzenia.

Wiemy o tym, ponieważ codziennie towarzyszymy w cierpieniu i trudnościach osobom zagubionym, czasem bez wsparcia. Wszystkim staramy się pomóc możliwie najpełniej. Z podziwem i pokorą towarzyszymy poszkodowanym i ich bliskim heroicznie mierzącym się z nową rzeczywistością po wypadku.

Od ludzi w różnej sytuacji, czasami bardzo trudnej, otrzymujemy prośby o pomoc, podziękowania, słowa wzruszenia.

Dziś prezentujemy Państwu spot, który powstał z zamysłem pomocy osobom po wypadkach. Chcemy nim powiedzieć światu, że wypadek nagle zmienia wszystko, że osoby po wypadkach potrzebują wsparcia i że czasem trudno jest im prosić o pomoc bliskich lub nie wiedzą gdzie tej pomocy mogą szukać.

Równocześnie dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym ten spot mógł powstać. Dziękujemy RAVEN Film Studio – Tomasz Odziemek za wsparcie, pomysły, montaż, bardzo dobrą współpracę i dobrą energię na planie! 🙂

Wpłać darowiznę