Maciek Bartniak

PowrótMaciek Bartniak – 8 czerwca 2014 roku uległ poważnemu wypadkowi. Niefortunny skok do basenu diametralnie zmienił Jego życie. Doznał On uszkodzenia kręgosłupa w odcinku szyjnym, co skutkowało paraliżem nóg. Obecnie porusza się na wózku inwalidzkim, który zupełnie nie jest przystosowany do Jego stanu chorobowego. Mało tego nie ma też mieszkania przystosowanego do nowej sytuacji. Bez pomocy osób trzecich nie jest w stanie samodzielnie wyjść z domu. Sytuacja materialna Maćka oraz jego rodziny, która boryka się z własnymi problemami finansowymi nie wystarcza na zaspokojenie podstawowych potrzeb chorego syna.

Maciek ma tylko 20 lat. Wypadek przekreślił plany na dalsze kształcenie. Jednak Maciek nie rezygnuje, chce wznowić kształcenie się, zdobyć pracę zarobkową, uzyskać prawo jazdy i zrobić wszystko, aby się usamodzielnić. Do tego potrzebuje stałej i systematycznej rehabilitacji i specjalistycznego wózka inwalidzkiego. Wiemy, że może liczyć na Ciebie.

Obudź w sobie Anioła i przyłącz się do zbierania środków niezbędnych na rehabilitację. Maciek chce normalnie żyć i pracować – Pomóżmy mu w tym! Razem po wypadku możemy więcej!

Pobierz PDF z apelem