Ewelina Pustkowska

PowrótPodkomisarz EWELINA Pustkowska – na co dzień policjantka Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, od chwili wstąpienia do służby w Policji, tj. od 2005 roku, stoi na straży prawa i porządku publicznego. Przez kilka lat zajmowała się m.in. zwalczaniem zorganizowanej przestępczości realizując zadania w Centralnym Biurze Śledczym, niosła pomoc innym a dziś …

SAMA POTRZEBUJE POMOCY–MUSI STOCZYĆ NAJTRUDNIEJSZĄ WALKĘ-WALCZY o WŁASNE ŻYCIE !!!
35-letnia EWELINA – policjantka z krwi i kości zawsze pełna energii, uśmiechu, a służba to jej spełnienie. W styczniu roku 2011 jej świat zawalił się po raz pierwszy. Usłyszała diagnozę CHŁONIAK HODGKINA. Dla niespełna 30–letniej dziewczyny, przed którą otwierało się życie hasło RAK było przerażające. Ale dzielnie podjęła wyzwanie i walkę ZWYCIĘŻAJĄC z podstępną chorobą. W maju 2012 roku otrzymała nowe życie – WYGRAŁA.

ROK 2015 – (wrzesień) TO KOLEJNY szok w życiu EWELINY. Badania kontrolne wykazały nawrót choroby i to ze zdwojoną siłą. Nowotwór zaatakował wątrobę, śledzionę, szpik oraz kości. Wdrożone leczenie – chemia podawana od września do chwili obecnej nie daje rezultatu.
DOPÓKI WALKA TRWA JEST NADZIEJA !!!

Ewelina walczy, nie poddaje się i tu pojawiła się szansa i jedyna możliwość na wyleczenie – immunoterapia zarejestrowanym, ale nie refundowanym przez NFZ lekiem o nazwie NIVOLUMAB.
Niestety koszty leczenia znacznie przekraczają możliwości finansowe Eweliny oraz jej najbliższych. Tylko dzięki wsparciu finansowym Państwa mamy szanse zawalczyć o zdrowie i życie Eweliny… Każda nawet najmniejsza wplata się liczy! Na półroczną kurację potrzeba 200 000 zł

Razem możemy więcej!!! Pomóżmy jej wygrać walkę z tą ciężką chorobą, żyć dalej i kontynuować misję służenia innym

Pobierz PDF z apelem

Wpłać darowiznę