Aleksandra Wrońska

PowrótAleksandra Wrońska – 23 – letnia Ola, jeszcze nie tak dawno cieszyła się pełnią zdrowia i żyła z całych sił – skończyła studia, pracowała, chciała także pomagać ludziom jako technik farmacji. W dniu 7 stycznia 2016 roku Ola cudem przeżyła wypadek samochodowy. Stan Oli jest ciężki. Doznała urazu głowy, stłuczenia płuc oraz licznych złamań: szczęki, żeber, łopatki, kości udowej. Niestety w następstwie urazu głowy pojawiły się napady padaczkowe.

Ola wypowiada tylko pojedyncze słowa. Jest żywiona pozajelitowo. Ma niedowład czterokończynowy i przykurcze kończyn dolnych. Czeka ją operacja wydłużenia ścięgien i kilka tygodni w gipsie, po zdjęciu którego konieczna będzie intensywna rehabilitacja. Ola wymaga bardzo specjalistycznej rehabilitacji neurologicznej oraz ortopedycznej, która jest bardzo kosztowna. Bliscy Oli robią wszystko co mogą, żeby pomóc swojej Córce. Niestety opłaty związane z leczeniem Oli przewyższają możliwości finansowe rodziny.

To co bezcenne – bezinteresowną miłość Ola dostaje codziennie, lecz są też rzeczy wycenione na złotówki, których brakuje. Pozwólmy Oli powracać do zdrowia!

Obudź w sobie Anioła i przyłącz się do zbierania środków niezbędnych na rehabilitację Oli. Razem po wypadku możemy więcej!

Pobierz PDF z apelem

Wpłać darowiznę