Szkolenia z pierwszej pomocy

Nasza fundacja podejmuje działania prewencyjne w zakresie szkoleń z pierwszej pomocy.

Wychodzimy z prostego założenia, że każda osoba, która będzie posiadała wiedzę na temat ratowania życia może uratować czyjeś życie lub zminimalizować skutki wypadku poprzez podjęcie właściwych działań.

Zapominamy że najczęściej podróżujemy ze swoimi bliskimi, co oznacza że brak tej wiedzy może skutkować wyrzutami sumienia do końca życia. Czy wiesz jak ratować? Jeśli odpowiedz brzmi „nie” to zgłoś się do nas.

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE Z PIERWSZEJ POMOCY POD HASŁEM „OBUDŹ W SOBIE ANIOŁA RATOWNIKA”
  • Czy zastanawiałeś się ile może być warta minuta?
  • Czy zechcesz poświęcić trochę swojego cennego czasu, by zdobyć odpowiednią wiedzę
  • i w chwili zagrożenia uratować komuś życie?
  • Czy zdarzyło Ci się być świadkiem wypadku?

Jeśli udzieliłeś przynajmniej jednej pozytywnej odpowiedzi – nie odkładaj decyzji na później!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS !!!

+48 508 301 144 lub +48 508 301 144 lub e-mail: info@fundacjaforani.org

Jaki będzie zakres szkolenia?

Pierwsza pomoc po wypadku na drodze, w miejscu pracy i w domu;
najczęstsze urazy: rany, złamania, zwichnięcia, skręcenia, krwotoki, zachłyśnięcia.

Chcemy, abyś wyszedł ze szkolenia z nowymi umiejętnościami, dlatego podstawą szkolenia są liczne zajęcia praktyczne!

Kto poprowadzi szkolenie? Doświadczeni ratownicy medyczni z firmy Heartsaver.
Czas trwania: 6 godzin
Jaki koszt? 90zł / osoba