Do Fundacji Forani trafił nowy Podopieczny, rozpoczęliśmy zbiórkę dla Marka

Do Fundacji Forani trafił nowy Podopieczny, rozpoczęliśmy zbiórkę dla Marka

Do grona Fundacji Forani dołączył 34-letni Marek Radziewicz. miał wiele planów na życie. Wszystko jednak się zmieniło, gdy 14 lutego 2018 roku uległ wypadkowi w pracy. Przez 30 minut pozostawał przysypany całkowicie ziemią. W wyniku wypadku doznał licznych obrażeń. Mocno wyziębiony, został przewieziony do szpitala specjalistycznego, gdzie został podłączony do respiratora, a w czasie badań stwierdzono: liczne złamania kręgosłupa w odcinku szyjnym z uszkodzeniem rdzenia na poziomie C6/C7, złamanie kręgosłupa w odcinku piersiowym, ostrą niewydolność oddechową. Przeszedł operację usunięcia trzonu kręgu C6, repozycję zwichnięcia kręgosłupa, usztywnienie C5-C7 i C4-C7 odcinka kręgosłupa poprzez śruby stabilizujące. Jest sparaliżowany czterokończynowo, nie ma władzy w rękach i nogach.

Marek nie chodzi, nie siada, wymaga intensywnej opieki specjalistycznej, stałej opieki rehabilitacyjnej nałóżkowej. Dzielnie współpracuje przy ćwiczeniach rehabilitacyjnych, które zmierzają do uruchomienia jego rąk. Według lekarzy jest na to szansa i trzeba ją wykorzystać. Koszt rehabilitacji to 700 zł dziennie. To niesłychanie dużo ale dla Marka to ogromna szansa na poprawę zdrowia i sprawności.

Marek ma wspaniałą narzeczoną Natalię, która mimo niesłychanie trudnej sytuacji, w jakiej znalazł się Marek, nie opuściła go, trwa przy nim, dzielnie wspiera i walczy o jego powrót do sprawności. Koszty rehabilitacji przewyższają możliwości młodych narzeczonych, dlatego prosimy o pomoc w rehabilitacji i powrocie do zdrowia Marka.

Nie żałujcie żadnej złotówki

Więcej o tym, co stało się Markowi znajdziecie tutaj:

Możesz pomóc wpłacając dowolną kwotę na subkonto w PLN Fundacji Forani:
33 1750 0012 0000 0000 3287 3391
Nr SWIFT Raiffeisen Bank Polska to RCBWPLPW, IBAN baku: PL
W tytule przelewu prosimy koniecznie wpisać:
„DAROWIZNA MAREK RADZIEWICZ”
Możesz też pomóc Markowi przekazując 1% podatku. Wpisz numer
KRS Fundacji Forani: 0000420954 i cel szczegółowy:
Pomoc Marek Radziewicz
Wpłać darowiznę