Policjant – Policjantce. Płyta dla Kingi Szwedy.

Policjant – Policjantce. Płyta dla Kingi Szwedy.

POLICJANT O WIELU PASJACH NAGRAŁ PŁYTĘ I PRZEKAZAŁ JĄ NA POMOC KINDZE SZWEDZIE – MISTRZYNI FITNESS, POLICJANTCE ZMAGAJĄCEJ SIĘ Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ.

Brzmi niewiarygodnie? . A może tak właśnie działają Anioły  ?
Pod koniec ubiegłego roku zadzwonił do nas dr Marek Łuczak z informacją, że chciałby przekazać na rzecz naszej Podopiecznej Kingi Szwedy limitowane wydanie swojej płyty ‚Outsider – Broken’, którą właśnie wydał

Podkom. dr Marek Łuczak pracuje także jako policjant i zajmuje się odzyskiwaniem zaginionych i skradzionych dzieł sztuki. Do tej pory dzięki niemu udało się odnaleźć kilkaset takich przedmiotów! Wydał 6 książek o skradzionych zabytkach, dzięki którym odnajdywanie zaginionych i skradzionych dzieł sztuki stało się łatwiejsze. W sumie jest autorem ok. 40 książek o historii regionu zachodniopomorskiego i ochronie zabytków.

Policjant, historyk, muzyk, fotograf – człowiek o wielu pasjach.
Pan Marek jest też osobą, która aktywnie angażuje się społecznie. Do płyty ‘Outsider’, którą przekazał na rzecz Kingi sam napisał muzykę, słowa i zrobił aranżację. Na płycie można posłuchać głosu Klaudii Zając, szczecińskiej wokalistki, mieszkającej w Berlinie.
Tu można posłuchać utworu 'Broken’:
https://www.youtube.com/watch?v=cYDTIaL14t8
Link do Allegro: http://charytatywni.allegro.pl/plyta-outsider-broken-dla-kingi-i4307184

„(…) Z utworami wiążą się pewne emocje, które są niewyceniane. Uważam, że formy ekspresji artystycznej powinny służyć społeczeństwu, a ludzie którzy mają możliwość komuś pomóc powinni to robić. Tak po prostu.
(…) Jeżeli wierzę, że coś jest ważne i można to zrobić, to robię to bez wahania, bezkompromisowo i z całym zaangażowaniem.” – Mówi Pan Marek w wywiadzie dla KWP.

Kinga Szweda jest wicemistrzynią świata w fitnessie zmaga się z chorobą nowotworową. W tym czasie jest z nią kochająca rodzina i tysiące osób, którzy angażują się w pomoc. Historię Kingi możesz przeczytać tu: https://fundacjaforani.org/…/…/apel_o_pomoc_Kinga_Szweda.pdf

Jedną z osób, która bezinteresownie włączyła się w pomoc Kindze jest Pan Marek.

Chcemy powiedzieć, że bardzo nas cieszy, że tylu ludzi korzystając ze swojego potencjału, umiejętności, wiedzy, talentów, chce pomagać . Nigdy nas nie przestanie zadziwiać moc dawania innym siebie.

Pan Marek wyraża nadzieję, że także inne osoby związane z nauką, sztuką, muzycy podejmą podobne działania.
Cały dochód ze sprzedaży płyt ‘Outsider’ jest przeznaczony na leczenie Kingi.

? Kup płytę i pomóż Kindze!
http://charytatywni.allegro.pl/plyta-outsider-broken-dla-kingi-i4307184

Bardzo dziękujemy Panu Markowi za inicjatywę, otwartość na potrzeby drugiego człowieka.

? Bo Aniołem może być każdy z nas 🙂
? Obudź w sobie Anioła!

? Zapraszamy do zakupu płyty na Allegro i pomocy Kindze. Link do Allegro <3 :
http://charytatywni.allegro.pl/plyta-outsider-broken-dla-kingi-i4307184

Wpłać darowiznę