Piknik charytatywny w Ośrodku Allianz w Ryni

Piknik charytatywny w Ośrodku Allianz w Ryni

Wspaniały rodzinny klimat, wiele atrakcji dla dzieci i zabawa w rodzinnym gronie, a ponadto pyszności  przygotowane przez Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Allianz w Ryni. Tak można było spędzić czas 15 sierpnia na pikniku charytatywnym dla Fundacji Forani.

Wszystko to działo się tuż nad Zalewem Zegrzyńskim w cieniu pachnących sosen, z widokiem na przepływające żaglówki.

Piknik rozweselały dzieci, dla których przygotowaliśmy bardzo ciekawy program. W Fabryce Aniołów najmłodsi uczestnicy pikniku, mogli samodzielnie pokolorować anielskie obrazki, ozdobić aniołki, zrobić skrzydła lub ułożyć puzzle, z których powstał kolorowy anielski obraz.

Dużą radość sprawiła dzieciom zabawa na dmuchańcach i w kulkach, malowanie buziek oraz unoszące się w powietrzu, wielkie mydlane bańki.

Rodzice mogli spokojnie wypoczywać na leżakach i w cieniu drzew, słuchając koncertu wokalnego Wojtka Zarembskiego oraz duetu gitarowego Ryde Boys.

Był to dzień, który spędziliśmy w towarzystwie wspaniałych ludzi, chcących bezinteresownie pomagać i wspierać Fundację i osoby potrzebujące, m.in. poprzez zakup pamiątek, bransoletek,  breloczków i biżuterii z naszej Fabryki Aniołów

Serdeczne podziękowania składamy cudownym Pracownikom Ośrodka Wypoczynkowego Allianz, artystom którzy umilali nam czas muzyką, wolontariuszom
oraz wszystkim ludziom, którzy przyszli na piknik i okazali nam tak wiele serca.

Wpłać darowiznę