Projekt „Wypadek i co dalej?”

Bardzo nam miło podzielić się z Wami naszą radością 🙂 Marzenia się spełniają!

10 lat po wypadku założycielki naszej Fundacji Forani Iwony Lis, otrzymaliśmy piękny prezent – możliwość realizacji projektu:

„Wypadek i co dalej?”

w ramach którego m.in.:

• uruchomiliśmy ogólnopolską infolinię dla osób poszkodowanych w wypadkach i ich bliskich, dzięki której osoby potrzebujące pomocy uzyskają nasze wsparcie,
  • przeprowadzamy ogólnopolską kampanię informacyjną poprzez wydanie ulotek i plakatów,które trafią do szpitali i ośrodków rehabilitacyjnych w Polsce.

Od 1 lipca 2015 roku zapraszamy do kontaktu osoby poszkodowane w wypadkach oraz bliskich.

Pomożemy Ci zbudować indywidualny plan działania.

Nasz telefon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00. Zapraszamy do kontaktu!

Infolinia dla osób poszkodawanych w wypadkach oraz ich bliskich

Opłata za połączenie zgodnie z taryfą Operatora

wypadek@fundacjaforani.org

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.