Pomoc dla Beaty Jałochy

PODSUMOWANIA IMPREZ ORGANIZOWANYCH DLA BEATY JAŁOCHY

Podsumowanie zbiórki w Krakowie „Kraków dla Beaty”
Podsumowanie zbiórki w Konstancinie w czasie rodzinnego pikniku dla Beaty
Podsumowanie zbiórki JCI pod hasłem ” Run for Beata”
Podsumowanie zbiórki w czasie koncertu i treningu w Warszawie pod hasłem „Z otwartym sercem dla Beaty „

ARCHIWUM IMPREZ ORGANIZOWANYCH DLA BEATY JAŁOCHY
Zapraszamy na kolejny charytatywny bieg pod hasłem: „RUN FOR BEATA” do Wrocławia, którego celem jest zebranie funduszy na leczenie i rehabilitację dla naszej Podopiecznej Beaty Jałochy. Bieg organizuje Junior Chamber International (JCI).

Termin biegu: 6 września 2013 r.
Dystans: ok 5km
Miejsce: Park Grabiszyński
Zbiórkę pieniędzy przeprowadzą wolontariusze Fundacji Forani.
Darowizny (wpisowe) dla Beaty można również wpłacać na konto Fundacji
Fundacja Forani
ul. Stefana Bryły 2/130
Nr konta PL 72 1160 2202 0000 0002 4041 9537
Z dopiskiem „Run for Beata – Wrocław”
Dobrowolna sugerowana kwota to 20 zł.

Jest to towarzyskie spotkanie. Biegnie kto chce i ile chce.
Każdy biegnie na własną odpowiedzialność.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/420233728089067/

Kochani! Gorąco zapraszamy na kolejną wyjątkową charytatywną imprezę rodzinną w Krakowie pod nazwą „Kraków dla Beaty” którą zorganizowała przyjaciółka Beatki Basia Stefańczyk i Jej wyjątkowi Przyjaciele! Musicie być w ten dzień z Nami! Zobaczcie ile fajnych rzeczy będzie się działo: www.pomocdlabeaty.pl

Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny na rzecz Beaty w Krakowie który odbędzie się z inicjatywy wyjątkowych ludzi:) Dziękujemy!!!

Zapraszamy na super koncert Nathalie And The Loners i BADBITCHES zorganizowany

przez Sylwię Zaczkiewicz OTWARTE SERCA ZACIŚNIĘTE PIĘŚCI, który odbędzie się w Warszawie w  Klubojadalnii EUFEMIA, by wspólnymi siłami zbierać środki na rehabilitację Beaty Jałochy. Wystarczy, że przydziesz kupisz bilet i będziesz dobrze się bawić. Oprócz tego kilka dodatkowych atrakcji: charytatywny kiermasz płyt, książek i innych gadżetów.

Zapraszamy!

Kiedy? w sobotę 10.08.2013 o godz. 21.00

Gdzie? Klubojadalnia EUFEMIA

Warszawa, Krakowskie Przedmieście 5 (wejście od pasażu Wacława Niżyńskiego)

Wstęp: 20 zł

Uwaga! Zapraszamy wszystkich amatorów biegania do Krakowa na organizowany przez JCI, charytatywny bieg, z którego dochód zostanie w całości przekazany na leczenie oraz rehabilitację naszej Podopiecznej Beaty Jałochy! Na starcie oraz mecie będzie można spotkać anioły Fundacji Forani z puszkami kwestarskimi oraz wspomóc Beatkę:)

Kiedy: 19 lipca 2013, godz. 19.00 (zaczynamy od rozgrzewki)

START: spod kamienia papieskiego na krakowskich Błoniach, godz. 19:30
META: kamień Piłsudski, godz. ok 20:30

Uwaga! Zapraszamy wszystkich amatorów biegania na organizowany przez JCI Warsaw, charytatywny bieg, z którego dochód zostanie w całości przekazany na leczenie oraz rehabilitację naszej Podopiecznej Beaty Jałochy! Na starcie oraz mecie będzie można spotkać anioły Fundacji Forani z puszkami kwestarskimi oraz wspomóc Beatkę:)

Bieg ma charakter towarzyski. Biegniemy wspólnie w umiarkowanym tempie. Zwycięzca jest jeden – Beata!

Kiedy: 12 lipca 2013, godz. 19.30 (zaczynamy od rozgrzewki)
Dystans: ok 5km

START: Rynek Nowego Miasta, godz. 20:00
META: Park Fontann na Nowym Mieście, godz. ok 20:30