Uśmiech od poszewki

We wrześniu 2013 roku Fundacja Forani przy współpracy z firmą Procter&Gamble zrealizowała wyjątkowy projekt pod nazwą: „Uśmiech od poszewki”. Był on skierowany na pomoc konkretnym, przewlekle chorym, leżącym dzieciom. Firma Procter&Gamble przekazała nam grant, za który serdecznie dziękujemy, w ramach którego kupiliśmy wysokiej jakości bawełnę pościelową, flanelę oraz specjalne podkłady antyodleżynowe. Za część środków kupiliśmy produkty higieniczne dla dzieci. Kochane Anioły fundacji Forani: Pani Małgosia Wrotnowska oraz Ada Czapska uszyły dla wszystkich dzieci wyjątkowe Aniołki-Przytulanki. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wspaniałych wolontariuszy z firmy Procter&Gamble uszyliśmy bajecznie kolorowe poszewki dla dzieciaków:)
W imieniu własnym jak i wszystkich obdarowanych dzieci i ich rodziców z serca dziękujemy: firmie Procter&Gamble za umożliwienie realizacji tak pięknego przedsięwzięcia, Pani Małgosi, Adzie oraz oraz wszystkim wspaniałym wolontariuszom z tej firmy za poświęcenie swojego czasu, energii i umiejętności!